Vzpírání TJ Bohemians Praha

2.kolo 3.ligy mužů Sokolov – 2019

Dnes, 8.6., proběhlo 2. kolo 3. ligy, které proběhlo v Sokolově, kde 5 našich borců vybojovalo 4. místo.
V první skupině nastoupil Adam Obr a Petr Kolář. Adam si svými 6 platnými pokusy, zakončených na 91 kg v trhu a 112 kg v nadhozu, zvýšil svá osobní závodní maxima v obou disciplínách i ve dvojboji. Gratulujeme. Petr absolvoval pouze 4 pokusy kvůli zranění zad. Petr říká: „Byl jsem na smrtelné posteli.“ Zvládl 75 kg v trhu a 90 kg v nadhozu.
V druhé skupině zvedal Richard Bittman a Lukáš Roďan. Richard trhl 93 kg a nadhodil 115 kg a zvládl 6 platných pokusů. Lukáš zvládl 5 platných pokusů. Trh zakončil na 98 kg. V nadhozu nezvládl 1. pokus na 110 kg, které mu nebyli uznány kvůli opětovnému propnutí loktu. Nakonec úspěšně zvládl 115 kg. Zvýšil si osobní závodní maxima jak v trhu tak i ve dvojboji. Gratulujeme.

Ve třetí skupině nastupoval Stanislav Tejkal sám. Standa zvládl své první ligové závody za náš oddíl úspěšnými 3 pokusy. V trhu zaváhal na prvním pokusu s 80 kg. Své zaváhání opravil na druhém pokusu na stejné váze. Třetí pokus a zvýšení o 5 kg bohužel nevyšlo. V nadhozu Standa zvládl svým druhým pokusem v nadhozu 112 kg. Třetí pokus na 120 kg už bohužel nevyšel. Doufáme, že Standa bude náš tým doplňovat častěji.
Všem, co se zúčastnili děkuji a d
oufejme, že příští kolo náš tým nastoupí ještě v lepší formě než teď.

Richard

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *