Vzpírání TJ Bohemians Praha

2. kolo ligy masters Brno

V sobotu 30.6 se konalo v Brně druhé kolo master s následným přátelským posezením,bohatým na jídlo a pití,za což patří dík hlavnímu pořadateli Milanu Luterovi a samozřejmě i všem kteří mu byli nápomocni.
Za oddíl Bohemky startovala dvě družstva. Mužské: Petr Kolář,Jan Helebrant a Jiří Goldman. A poprvé kompletní ženské Veteránské družstvo(i když závodnice na to rozhodně nevypadají 🙂 ):Nina Rakovská.Lenka Fialová a Elena Mannová. Je to většina druholigového družstva. Vzhledem k tomu,že se závodnice na závody zvlášť nepřipravovaly( a byly tam nalákané spíše na pozávodní „občerstvení“)podaly hezké výkony. Lenka si dokonce dala osobák v trhu.
Z našich mužských veteránů dominoval čerstvý mistr Evropy Petr Kolář, kterému se povedlo překonat tři české rekordy ve své kategorii a to v trhu ,nadhozu i dvojboji. Myslím,že i zbytek družstva druhý čerstvý mistr Evropy Jan Helebrant a Jiří Goldman mohou se svými výkony být spokojeni. Zvláště Jirku že vystoupení v Brně povzbudí k dalším závodům. Jako družstvo skončili na čtvrtém místě. Opět všem zúčastněným děkuji za bezvadnou reprezentaci oddílu.

Luděk

Výsledky: https://www.powerlifter.cz/liga-masters-ve-vzpirani-druzstev-2-kolo-brno-s962.aspx

BEČVÁŘ, Luděk. [V sobotu 30.6 se konalo v Brně…] In: Facebook [online]. 3 červenece 2018 v 23:19 [vid. 2018-7-8]. Dostupné z: https://www.facebook.com/vzpiranibohemians/posts/1358739274270465

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *